Ostukorv on tühi

Summa: 0,00 €

TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE

AIVAR&MERIKE OÜ-st ostetud tooteid ei ole klientidel e-poes võimalik näha, seetõttu on e-müügi vallas tarbijate huve kaitsvate seadustega kehtestatud üks olulisemaid tarbijaõigusi kaitsvaid vahendeid – õigus loobuda sidevahendite teel sõlmitud ostu-müügilepingust. Selleks tuleb saata Müüjale kirjalik teade seitsme tööpäeva jooksul pärast kaupade tarnekuupäeva. Ostjal on õigus lepingust loobuda põhjust teatamata, ent järgmistel tingimustel.

  • Müüjat teavitatakse lepingust loobumisest kirjalikult.
  • Teade edastatakse kindlaksmääratud aja jooksul (seitse tööpäeva).
  • Ese ei tohi olla kahjustatud ehk selle välimus peab olema sisuliselt muutumatu (tagastatakse originaalpakendis).                                                              

Nõuetekohase kvaliteediga kaupade tagastamise kulud kannab Ostja.

Kontohaldus -->Minu konto -->Tellimuste ajalugu --> Tagasta ning vali ümbervahetamise/tagastamise põhjus ja kirjuta lahtrisse ''Defekt või muud üksikasjad'' ümbervahetamise korral uus toode ja tagastuse puhul täpsem selgitus. --> Linnuke kasti ''Olen läbi lugenud Tingimused & Privaatsus ning nõustun nendega'' -->Edasta.

Kui Te ei ole ennast eelnevalt kliendiks registreerunud, palun täitke tagastusvorm.

Tagastatava või ümbervahetatava toote seisukord

Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud. Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud AIVAR&MERIKE OÜ-st  või toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on AIVER&MERIKE OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab AIVAR&MERIKE OÜ Teile avalduse.

Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke. Kui selgub, et toodet on kasutatud, juhindub AIVAR&MERIKE OÜ mõistliku kasutuse põhimõttest – kui kauba sobimatuses veendumiseks tuli seda proovida, loetakse kaup mittekasutatuks. AIVAR&MERIKE OÜ-l on õigus tasaarvestada kasutamisest tingitud toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga.

 

Ümbervahetamise erisused

Ümbervahetamise korral paneme Teile uue soovitud toote teele niipea, kui oleme ümbervahetamisele kuuluva toote kätte saanud. Uus toode jõuab Teieni sama kiiresti kui tavaostu korral

AIVAR&MERIKE OÜ ei saa alati garanteerida toodete ümbervahetamise võimalust, sest laoseisud on muutlikud ning asendustoode võib lihtsalt puududa. Kuid anname endast alati parima, et vahetus toimuks kliendi jaoks parimal võimalikul viisil. 

 

Garantii ja nõuetele mittevastava toote tagastamine

Toodete nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toodete asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toodete vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastavad tooted AIVAR&MERIKE OÜ kulul. AIVAR&MERIKE OÜ  tasub Teie arvelduskontole (raha tagastatakse samale pangakontole, millelt toimus tasumine) tagastatud toote maksumuse ja transpordikulud (nii esialgse kui ka tagasisaatmise) 7-14 tööpäeva jooksul alates kauba tagasisaamise päevast.  Kaebus saatke kirjalikult või e-postiga aadressile info@111toys.ee viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates kauba puuduse avastamisest.  Kaebusesse märkige:

Enda nimi ja kontaktandmed 

Kaebuse esitamise kuupäev 

Toote puudus 

AIVAR&MERIKE OÜ-le esitatav nõue 

Lisada ostu sooritamist tõendav tellimuse nr.

 

Itella SmartPost pakiautomaadiga tagastamine/ümbervahetamine

Paki tagastamiseks on Teil vajalik sama uksekood, mille saite kauba vastuvõtmiseks. Alustamiseks vajuta ''Alustamiseks vajuta siia''. Seejärel vali ''Paki tagastamine''. Automaat küsib sama koodi, millega toimus paki väljastamine. Seejärel avaneb uks ning saate paki kappi panna. Peale ukse sulgemist vajutage ''Prindi kviitung'', see kinnitab saadetise tagastamist. 

Omniva pakiautomaadiga tagastamine/ümbervahetamine

Alustamiseks valige menüüs ''Tagasta pakk'' . Sisestage ekraanile SMS-iga või e-kirjaga saadud tagastuskood. Kleepige väljatrükitud aadresskaart pakile, aadresskaardi leiate makseterminali alt sahtlist. Pange pakk avanenud kappi, sulgege uks ning kinnitage paki üleandmine, vajutades ''Kinnita'' . Soovi korral printige välja kviitung. Kui pakil on triipkood, piisab pärast paki tagastamisel triipkoodi skaneerimisest, paki numbri saate sisestada ka käsitsi. 

 

AIVAR&MERIKE OÜ’l on vastavalt Tarbijakaitseseadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.  Tarbijakaitseseaduse leiate https://www.riigiteataja.ee/akt/131122015001

Juhul kui Müüja ja Ostja ei saa ühisele kokkuleppele, saab kaebuse esitada siin: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=ET

 

 

 

TASUTA SAATMINE

Tellimus üle 35€
 

KINKEKAARDID

Kingitus kõige kallimatele  
 

Jälgi meie tegemisi

facebookis ja instagramis