Ostukorv on tühi

Summa: 0,00 €

TELLIMISTINGIMUSED

AIVAR&MERIKE OÜ (registrikood 10192325, asukoht Vasara 50, Tartu 50113)

Üldised tellimistingimused kehtivad AIVAR&MERIKE OÜ (edaspidi nimetatud 111TOYS) interneti kodulehel www.111TOYS.ee asuva tellimiskeskkonna vahendusel (edaspidi nimetatud E-pood) Kaupade (edaspidi Kaupade) tellimisel tekkivate õigussuhete kohta.

111TOYS.EE tingimused kehtivad kõigi ostuklientide suhtes võrdselt. Lisaks käesolevatele üldistele tellimistingimustele reguleerivad Tellija ja 111TOYS vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusnormid, E-poe Kaupade hinnakiri ja väljakujunenud head tavad.

Tellimus vormistatakse 111TOYS.EE internetipoest ostu sooritaja ( edaspidi Tellija) ja  AIVAR&MERIKE OÜ ( edaspidi 111TOYS ) vahel. Tellimuse vormistamine on samaväärne Ostu-Müügilepingu sõlmimisega.

1.Kaupade tellimise kord

1.1 Kaupade tellimiseks ei pea Tellija registreerima end 111TOYS E-poe kasutajaks.

1.2. Tellija valib E-poes välja soovitud Kaubad, määrab nende koguse, täidab tellimuse kohaletoimetamiseks vajalikud infoväljad, nõustub tellimistingimustega ning tasub Kaupade eest.

1.3. AIVAR&MERIKE OÜ e-poe kodulehel müüdavate kaupade hinnad on märgitud tootelehtedel ja on eurodes ning kõik hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.

1.4. AIVAR&MERIKE OÜ teeb kõik võimaliku, et 111TOYS.EE e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Kui olete tellinud kauba, mis on otsa saanud, siis võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust ning lepime kokku kõige sobivama lahenduse.

1.5. Tellitud kauba kohaletoimetamise kulud katab tellija.

1.6. Tellija poolt kinnitatud tellimuse eest on võimalik tasuda pangalingiga, PayPal'ga, kinkekaardida.

1.7. Tellimus jõustub pärast tellitud Kauba eest tasutud summa laekumist 111TOYS pangakontole.

1.8. Tellitud Kauba toimetab 111TOYS Tellijale vastavalt Tellija poolt tellimuse esitamisel valitud viisile: kas kulleriga või pakiautomaati.

1.9. Tellimuse saabudes Omniva või Itella SmartPosti pakiautomaati saadetakse Tellija mobiilile ja e-posti aadressile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile, avaneb pakiautomaadi uks ning Tellija saab paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta Omniva pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saabumisest Tellija mobiilile ja e-posti aadressile. 7 päeva möödumisel võetakse kliendiga paki kättesaamise osas uuesti ühendust.

 

2. Tellija õigused

2.1. Tellijal on õigus E-poest Kaupa tellida 111TOYS poolt sätestatud hinnaga ja fikseeritud tingimustel.

2.2. Tellijale saadetav Kaup peab olema korrektne ja komplektne ning vastama 111TOYS poolt fikseeritud tingimustele.

2.3. Tellijal on õigus esitada Kauba tellimust ja Kaupa ennast puudutavaid pretensioone 111TOYS e-posti aadressile info@111TOYS.ee 30 kalendripäeva jooksul arvates Kauba kätte saamisest.

2.4. Tellijal on õigus Kauba tellimusest taganeda alates tellimuse tegemisest kuni Kauba kätte saamisele järgneva 14 kalendripäeva jooksul. Tellimuse tühistamiseks peab Tellija AIVAR&MERIKE OÜ-le esitama kirjalikult või e-posti teel avalduse. Tellimuse tühistamiseks esitatavas kirjalikus avalduses peab Tellija näitama ära pangakonto numbri ja pangakonto valdaja nime, kuhu kanda tagastatav raha. Juhul kui Tellija taganeb tellimusest, siis kohustub Tellija tagastama kasutamata ning kahjustamata Kauba viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest arvates. 111TOYS tagastab Tellijale tagastatud Kauba eest tasutud summa hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul taganemisteate alusel tagastatud kauba kättesaamisest arvates.

2.5. Juhul, kui Tellija poolt tagastatud Kaup on kasutatud, siis on 111TOYS OÜ-l õigus nõuda kahju hüvitamist summas kuni Kauba müügihinnani sõltuvalt Kauba väärtuse langusest. Nimetatud summa arvatakse maha Tellijale tagastatavast summast.

 

3. Tellija kohustused


3.1. Tellimuse vormistamisel on Tellija kohustatud esitama tellimuse teostamiseks vajalikud andmed: ees- ja perekonnanimi, täpne aadress (tänav, maja nr, krt. nr, postiindeks, linna/asula/ või küla/maakond), kontakttelefon ning e-posti aadress.

3.2. Juhul, kui Tellija ja Kauba saaja on erinevad, peab Tellija esitama punktis 3.1. fikseeritud andmed ka saaja kohta.

3.3. Juhul, kui Tellija esitatud andmed on vigased ja/või mitte-täielikud ning ei vasta punktis 3.1. fikseeritule, ei garanteeri 111TOYS Kauba tellimuse nõuetekohast täitmist. Võimaluse korral võtame Tellijaga ühendust, et täpsustada vigaseid või mittetäielikke andmeid.

3.4. Tellimuse vormistamisel kinnitab Tellija, et on nõus käesolevates üldistes tellimistingimustes sätestatud tingimustega ning kohustub neid täitma.

 

4. 111TOYS õigused

4.1. Juhul, kui Tellija ei täida käesolevate üldiste tellimistingimustega talle pandud kohustusi, ei garanteeri 111TOYS tellimuse jõustumist ja/või nõuetekohast Kauba saatmist.

4.2. Juhul, kui Tellija ei täida maksekohustust korrektselt on AIVAR&MERIKE OÜ-l õigus avaldada Tellija andmed maksehäirete registris.

 

5. 111TOYS kohustused

5.1. 111TOYS kohustub Tellijani toimetama korrektse ja komplektse Kauba.

5.2. 111TOYS kohustub vastu võtma ja dokumenteerima kõik Tellija pretensioonid.

5.3. 111TOYS kohustub Tellija pretensiooni lahendama 7 tööpäeva jooksul juhul, kui pretensiooni põhjused on Tellijast mitte sõltuvad. Juhul, kui pretensiooni põhjus on Tellija põhjustatud, peab Tellija selle koheselt kõrvaldama.

5.4. 111TOYS kohustub välja vahetama Kauba praakeksemplarid. 111TOYS vastutab üksnes Kauba puuduste eest, mis olid olemas Kauba üleandmisel Tellijale.
Küsimuste tekkimisel helistage klienditoe telefonil +372 50 86 413 või kirjutage e-posti aadressil: info@111TOYS.ee

 
AIVAR&MERIKE OÜ
111TOYS
 
 

TASUTA SAATMINE

Tellimus üle 35€
 

KINKEKAARDID

Kingitus kõige kallimatele  
 

Jälgi meie tegemisi

facebookis ja instagramis