Ostukorv on tühi

Summa: 0,00 €

KLIENDITEENINDUS

 

Konto loomine

111TOYS.EE konto loomine ei ole ostmiseks kohustuslik, kuid see annab mitmeid lisavõimalusi: mugav ja kiire tellimuse esitamine (infoväljad on Teie eest juba täidetud), tellimuse ajaloo jälgimine, uudiskirja saamine, soovikorvi loomine jne. Teil on alati võimalus oma konto kustutada, minnes "Minu konto" lehele ning vajutades "Kustuta oma konto" nuppu.

 

Tellimuse vormistamine

Ostja teeb tellimuse elektrooniliselt, lisades toote virtuaalsesse ostukorvi. Tellimus vormistatakse hetkest, kui Tellija klikib lingile „Esita tellimus" ja nõustub käesolevate Tingimustega. Vajutades “Vormistage tellimus” avatakse Teile tellimuse kinnitamise lehekülg. 111TOYS.EE’s  on võimalik tasuda nii külalisena kui ka registreeritud kasutajana. 

Seejärel täida nõutud väljad:  

Vali “Kohaletoimetamise” võimaluste vahel – Omniva pakiautomaat, Itella SmartPost pakiautomaat. 

Vali sobiv "Makseviis".111TOYS.EE’s saad tasuda Swedbank’i, SEB, Nordea, Danske Bank pangalingi, PayPal konto kaudu või krediitkaardiga. Kui olete valinud sobiva, pange linnuke kasti ''Olen läbi lugenud “Tellimistingimused” ning nõustun nendega'' ning ''Jätka''.   Müüja jätab endale õiguse tellimus ja arve tühistada, kui Tellija ei ole tasunud arvet hiljemalt 5 (viie) kalendripäeva jooksul. Kaupade eest tasub Tellija AIVAR&MERIKE OÜ arveldusarvele arvel märgitud panka.

Kontrollige tellimus üle ning vajutage seejärel "Kinnita tellimus". Tellimust täites soovitame olla tähelepanelik, et vältida ebatäpsusi andmetes ja tellitavate toodete kogustes. Tellija on vastutav oma tellimuskirja õigsuse ees. Teid suunatakse eelnevalt valitud internetipanka, PayPal või krediitkaardi kontole, kus saate makse lõplikult sooritada. 

NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule "Tagasi kaupmehe juurde". Müüja edastab Tellijale sooritatud tellimuse arve e-mailile. Tellimus jõustub hetkest, kui arve järgi tasumisele kuuluv summa on laekunud AIVAR&MERIKE OÜ arvelduskontole.

111TOYS.EE e-poes kauba või teenuse eest maksmisel suunatakse Teid pärast pangakaardi andmete sisestamist internetipanga lehele, kus Teil palutakse makse kinnitamiseks oma isik tuvastada. Selleks tuleb sisestada internetipanga kasutajatunnus, valida autentimisviis ja sisestada parool. Eduka autentimise korral suunatakse Teid tagasi kaupmehe lehele ja ostutehing jätkub tavapärasel viisil. Kui autentimine ei õnnestu, tuleb e-poes valida teine maksevahend (mõni muu pangakaart või pangalink).    

 

Kohaletoimetamine

Tellimust vormistades on Teil võimalik erinevate kohaletoimetamise viisi vahel: 

Itella SmartPost pakiautomaat ja Omniva pakiautomaat (3.50 EUR. Eesti siseselt TASUTA ostudele alates 35 EUR). Tellimus jõuab valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Kui kaup on jõudnud pakiautomaati,  saate  SMS-i, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi. Sisestades koodi, uks avaneb ning saad paki kätte. PS! Palun säilitage SMS teade kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni — kauba tagastamisel saate kasutada tagastuskoodi, mida sisaldab sama SMS. Toodet hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Juhul kui Te ei lähe tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse toode AIVAR&MERIKE OÜ-le tagasi.

Vigaselt ja mitte selgelt märgitud sihtkoha aadressi mitte leidmisel vastutab kauba hilinemise eest Ostja.

 

Vastutus ja vääramatud jõud  

AIVAR&MERIKE OÜ vastutab Teie ees ning Teie vastutate AIVAR&MERIKE OÜ ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. AIVAR&MERIKE OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida AIVAR&MERIKE OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist AIVAR&MERIKE OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud). AIVAR&MERIKE OÜ ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale. AIVAR&MERIKE OÜ vastutab Teie eest toote müügihinna ulatuses. AIVAR&MERIKE OÜ ei võta vastutust puudusega toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

Kinkekaart 

Kinkekaart on virtuaalne kingitus, mida on võimlalik tellida endale ja välja printida  
Kinkekaardi ostmisel ei kehti sooduskoodide soodustused.
Kinkekaart kehtib ostu hetkest 6 kuud ja kinkekaarti ei pikendata.
 
Juhul kui tarbitavate toodete summa ületab kinkekaardi väärtuse, siis nende eest tasub kinkekaardi omanik täiendavalt. Kui valitud teenuse maksumus on väiksem kui kinkekaardi väärtus, jääb kasutamata kinkekaardi jääk kasjutajale alles ja seda saab järgmisel ostul kasutada.
Kinkekaardi jääki rahas välja ei maksta. Kinkekaarti ei vahetata sularahaks.
 
Kinkekaart on kehtiv maksevahendina, korraga saab tasuda ka mitme kinkekaardiga. Kinkekaart ei ole personaalne ning seda võib edasi anda kolmandatele isikutele. Kinkekaardi paljundamine mistahes viisil on keelatud, võltsingud konfiskeeritakse koheselt.

 

Tingimuste muutmine 

AIVAR&MERIKE OÜ-l on õigus e-poe arengust tulenevalt ning 111TOYS.EE e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel 111TOYS.EE. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse AIVAR&MERIKE OÜ ja Teie vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevat lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti.

 

 

AIVAR&MERIKE OÜ

111TOYS

 

TASUTA SAATMINE

Tellimus üle 35€
 

KINKEKAARDID

Kingitus kõige kallimatele  
 

Jälgi meie tegemisi

facebookis ja instagramis